Utwórz nowy wątek Odpowiedz  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2010, 13:39 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Ulubiona Broń: Thomson/Panzerfaust
Lat w ET: 23
Chcial bym wprowadzic rozne sugestie ktore niedaja mi spac :P
Skoro
Cytuj:
klan Templars nie jest byle jaką organizacją ale zrzeszającą wyłącznie tych najlepszych

Proponowal bym lekkie zmiany
SERVER

1. Proponowal bym aby jesli ktos sie zaloguje na server i sciagnie plik ts_sounds to zeby odrazu byl w Etmain gdy jak wlaczy Et pokazywal mu sie nasz server

2.Do pliku powinien byc wrzocony wraz z naszym Etpub'em -Przekierowanie na nasza strone glowna - Oraz naszz dodatkowy server (testowy)

3.Trzeba cos zrobic na tamtym servie skoro na NORMALNYM niebedzie map 4Fun to czemu niemozna zrobic tam map typu BaseRace
A jezeli nie to napewno da sie zrobic EtPro na spary lub treningi chociaz bym wolal 4fun

4.Np. jak pb cie kicknie mogl by sie pojawiac Napis przekierowujacy na temat z problemami z Pb <tak jak to jest chyba na <PolskaMordownia>

FORUM
1.Proponowal bym zalozyc dzial np z cfg graczy, programami do przerobki filmow np Sony Vegas oraz do ich nagrywania Fraps z linkami do sciagniecia

2.Gry flash na forum np ci co siedza ciagle na forum proponowal bym gre a pod nim ChatBox zeby sie nie nudzili
Gry do uzgodnienia.

3.Puchary czyli wygrane np dla tego co ma najwiecej K/D /najwiecej XP na servie /Mistrz specowania (wczoraj mentos caly dzien) itd. oczywiscie k/d bylo by brane ze splattleadera. Puchary by wreczal H Admin co tydzien

Niewiem co wy pomyslicie wazne ze mialem checi
Ps. Jak sa bledy mowie z polaka niejestem najlepszy ;D
Jesli cos nierozumieiecie piszcie.

PostNapisane: 20 sie 2010, 14:57 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Ulubiona Broń: Knife
Lat w ET: 3
Troche zmian by sie przydalo , ale puchary? xD
Chyba Ci popuśćiły wodze fantazjii...
Ja na razie sie ucze obróbke w sony vegas ;]

PostNapisane: 20 sie 2010, 15:35 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

I przydalo by sie cos zrobic np jak jest 5 vs 5 to server tak laguje ze sie niechce grac

PostNapisane: 20 sie 2010, 16:41 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Ulubiona Broń: mp40
Lat w ET: 99
zmienic serwerownie na pukawke ...

PostNapisane: 20 sie 2010, 16:48 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

A kto utrzyma server (oczywiscie donate ^^ i proponuje zmienic to sie nieoplaca wysylac sMs'a za 20 zl a na serv idzie 10 to jest porazka )

PostNapisane: 20 sie 2010, 17:13 
Friend
Friend

Lat w ET: 7
Zmiany dotyczące servera są wciąż w toku, w miarę możliwości kynval (obecnie jak wiadomo jest na wczasach) dodaje nowe atrakcje, niemniej nie one są nam najbardziej potrzebne. Frekwencja na serwerze to priorytetowa sprawa... i za każdym razem będę o tym dobitnie przypominał. Jeśli chodzi o zmiany na forum, owszem można założyć nowy dział, konkretniej tylko jaki. Gier flash nie było, nie będzie, a za xp są przydzielane już lvl nie od dziś. Problemy lagów... Jeśli ktoś chce wesprzeć kynvala w modyfikacji i ciągłym poprawianiu cfg servera na lepsze, proszę bardo ja nie mam nic przeciw, ewentualnie powracamy do czystego puba bez żadnego downloada i wtedy wszystko będzie śmigać. Jeśli zaś idzie o zmianę serwerowni to trzeba uwzględnić koszta... bo jakoś bardziej od graczy brakuje nam jedynie kasy na UTRZYMANIE serwera.

PostNapisane: 20 sie 2010, 19:49 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

No tak wiadomo, ze kasy brakuje :]
Ale liczmy ze jest nas 10(?)
Koszt servera okolo 70 -80 zl
Mysle ze gdyby kazdy wplacal reguralnie po 10 zl starczylo bo na utrzymanie servera
A i są jeszcze inni gracze (słon) , ktorzy wesprą nasz server
Mam nadzieje :]

PostNapisane: 20 sie 2010, 20:21 
Friend
Friend

Ulubiona Broń: mp40,thompson
Lat w ET: 10
Tak Maku moge ci obiecać że wesprę serwer ale nie chcę być krową (słoniem :P) do dojenia. :D
Licząc że adminów i membrów jest razem 10 to z utrzymaniem nie powinno być problemu chyba że jest tak jak ostatnio ,czyli kyn i maku ciągną serwer i któryś jeszcze a reszta lipa :cry:
Jeżeli będe pewny że dajecie sobie rade z utrzymaniem serwera to do zrzuce sie do kasy napewno . 8-) i na atrakcje starczy xD

.:+TS+:.Slon

PostNapisane: 20 sie 2010, 21:31 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Mam jeszcze pytanie na temat Cahhil ja go moze z 3x na servie widzialem chodz duzo przebywam w grze

PostNapisane: 20 sie 2010, 22:45 
Wyższy Major
Wyższy Major

Ulubiona Broń: Thompson.
Lat w ET: 5
SERWER

1. Proponowal bym aby jesli ktos sie zaloguje na server i sciagnie plik ts_sounds to zeby odrazu byl w Etmain gdy jak wlaczy Et pokazywal mu sie nasz server

Wielu graczy nie lubi takich śmieci w ET. Wystarczy, że na stronce jest download tego pliku i jeżeli ktoś naprawdę chce to może sobie ściągnąć ten pliczek. Można dać też takie info na serwerze dla zainteresowanych

2.Do pliku powinien byc wrzocony wraz z naszym Etpub'em -Przekierowanie na nasza strone glowna - Oraz naszz dodatkowy server (testowy)

Całkiem fajny pomysł, ale po co jeżeli i tak mamy bannery na serwerze z adresem web naszego forum.

3.Trzeba cos zrobic na tamtym servie skoro na NORMALNYM niebedzie map 4Fun to czemu niemozna zrobic tam map typu BaseRace
A jezeli nie to napewno da sie zrobic EtPro na spary lub treningi chociaz bym wolal 4fun.

Kiedyś mieliśmy dwa serwery(jeden ETPub a drugi ETPro). Sądzę, że to dobry pomysł zrobić tak jak kiedyś, lecz czy jest w tym sens skoro i tak każdy siedzi na ETPub'ie?(rzadko zdarzało się, że ktoś witał na drugi serwer bo mieli wszyscy lagi [serwerownia NetServers.com czy jakoś tak]). W każdym bądź razie jestem za zrobieniem dwóch serwerów.

4.Np. jak pb cie kicknie mogl by sie pojawiac Napis przekierowujacy na temat z problemami z Pb <tak jak to jest chyba na <PolskaMordownia>

No to na pewno powinno być na naszym serwerze. "Kupa" ludzi ma z tym problemy.

FORUM

1.Proponowal bym zalozyc dzial np z cfg graczy, programami do przerobki filmow np Sony Vegas oraz do ich nagrywania Fraps [color=#FF0000]z linkami do sciagniecia[/color]

Co do działu to całkiem ciekawa innowacja by była, ale co do linków ze ściąganiem programów to aby nie jest nielegalne? Chodzi o to, że jest gdzieś w regulaminie forum(chyba) coś o tym, że nie można. Trzeba by było to sprawdzić w razie czego.

2.Gry flash na forum np ci co siedza ciagle na forum proponowal bym gre a pod nim ChatBox zeby sie nie nudzili
Gry do uzgodnienia.

No z tymi grami to dałeś do pieca :]. Jak ktoś się nudzi to na serwer zapraszam, a jak nie może to ma od tego inne portale internetowe.

3.Puchary czyli wygrane np dla tego co ma najwiecej K/D /najwiecej XP na servie /Mistrz specowania (wczoraj mentos caly dzien) itd. oczywiscie k/d bylo by brane ze splattleadera. Puchary by wreczal H Admin co tydzien

Nie róbmy z tego jakiejś zabawy. Jak powiedział Freedom u nas są lvl'e za xp. To w zupełności wystarczy.

To moja opinia na temat innowacji Virus'a. Jeżeli Cię uraziłem, sorki :** ja tak mam :].

A teraz coś od siebie.

1.Co do forum: Planuję zrobić na forum tabelę ze statystykami players'ów. Trwają na razie wstępne projekty. Mam nadzieję do końca wakacji(w gorszym wypadku WRZEŚNIA) skończyć ów innowację. Tabele będą na pewno na styl tabel "sl" albo "gt". Jeszcze zostaje opcja czy to będzie legalne, ale o tym później :).

2.A co do serwera, pracuję nad komendą !xlrstats. Spotkałem się z nią na serwerach Call of Duty: Modern Warfare i na niektórych serwerach Wolfenstein:Enemy Territory. Po wpisaniu wcześniej komendy !register nasz profil zostaje zapisany na serwerze, i od ów momentu wpisania tej komendy zapisują się nam Kills, Deaths oraz Teamkills, po czym wylicza średnią KD tj. mamy 50 kills i 100 deaths więc KD wynosi 0.50 i po wpisaniu !xlrstats wyświetla się nam to itd.
Wymagany BigBrotherBot.(pkt.3)

3.Chodzi o BigBrotherBot(b3). Jest to coś na styl bota, który reaguje na komendy, albo coś w tym stylu i może utrzymywać porządek(chyba). Taki wirtualny admin. Więcej o tym na http://www.xlrstats.com/ oraz http://www.bigbrotherbot.net/forums/

Co do ów innowacji proszę o wcześniejszą zgodę WSZYSTKICH HA'ów oraz A'ów

Pozdrawiam, Alek =)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 20 sie 2010, 23:08 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Ajr0n rozumie twoja wypowiedz i mi sie podoba
Witualny admin ? hmm dobry pomysl
A i kyn powinien dodac kilka nowych komend typu Ip servera i strone www Forum :)
Slyszalem ze podobno admin moze przeskanowac serv w poszukiwaniu hackow niewiem czy istnieje ale przydalo by sie memberom np do Wh jest to trudno wykrywlne wiec.
I oto mi chodzilo o poruszenie spraw serva

PostNapisane: 20 sie 2010, 23:24 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Lat w ET: 90
Ajr0n napisał(a):
SERWER

Całkiem fajny pomysł, ale po co jeżeli i tak mamy bannery na serwerze z adresem web naszego forum.

przez pewien czas gralem na nq i oni mieli tak zrobione:) i w ciagu tygodnia po 20 osob zakladalo konto na forum a jakies 15 z nich regularnie je odwiedzalo:) czyli moim zdaniem powinno byc ze po wylaczeniu gry jest juz odpalone forum klanu:)

PostNapisane: 21 sie 2010, 12:03 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

Tak brakuje kilku komend , ale Kyn chyba wie jakich :]

PostNapisane: 23 sie 2010, 09:43 
Administrator
Administrator

Ulubiona Broń: MP40
Lat w ET: 8
propzycje do servera:
1 -> nie da sie
2 -> trzeba by znow ustawic sciaganie nowych plikow, a pomysl z serverem testowym jest zly... bo zaraz on padnie i nie bede go przedluzal gdyz nie ma na to kasy...
3 -> nie zamierzam dodawac map 4fun
4 -> mozna pomyslec, ale patrz poczatek pkt 2

forum:
1 -> mozna
2 -> ciekawe jak mam zrobic ggry na forum?
3 -> dziwne xD

komendy dzis zrobie... przypomnijcie mi jakie, oprocz IP i WEB

PostNapisane: 23 sie 2010, 10:23 
Friend
Friend
TemplarS Clan logo

spreerecord

mozna memberom dodac throw i alunch oraz lock

Utwórz nowy wątek Odpowiedz  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona